'Yemekteyiz' programı Senoz'da çekim yaptı

Açıklama: 18 Mayıs Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan "Yemekteyiz" programı, Senoz'daki çekimlerini tamamladı
Kategori: Haberler
Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2009
Geçerli Tarih: 31 Mart 2020, 05:30
Site: Senoz Deresi
URL: http://www.senozderesi.com/haber_detay.asp?haberID=541


Show Tv'nin "YEMEKTEYİZ" programının Rize ve ilçelerini içine alan bölümünde Çayeli'nden Şemsettin Koyuncu (dubuk) yarışmacı olarak katıldı.

Koyuncu, Rize Ziraat Çay Bahçesi, Çayeli merkez, Kaptanpaşa, Buzlupınar ve Gümüşpınar mahallesinde (Biberoz) yapılan "YEMEKTEYİZ" programı çekimlerinde yer aldı. Rize'de çekimleri tamamlanan "YEMEKTEYİZ RİZE" programı tamamlandı.

Gaye Alışveriş Merkezi, Boncukçu Ticaret, Güven Kasap ve Kasımoğlu Gıda'dan "YEMEKTEYİZ RİZE" programı için alışveriş yapan Şemsettin KOYUNCU, Show Tv ekibine Çayeli’ni gezdirerek yöreyi tanıttı.

18 Mayıs Pazartesi günü akşamı Show TV'de yayınlanacak olan "YEMEKTEYİZ RİZE" programının yarışmacısı olan Şemsettin Koyuncu, "Yarışmaya başvuruda bulunmuştum, kabul edildim. Mülakata çağrıldım. Yarışmada güzel zaman geçirdim. Aynı zamanda da Rize’yi ve Çayeli’ni tanıtma fırsatı buldum ve güzel bir şekilde de tanıttığıma inanıyorum. 18 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak olan programda izleyenlerin desteklerini bekliyorum" dedi. (kaynak: senozhaber.com)

senozderesi.com haber merkezi